in , ,

2019 EN İYİ NETFLİX FİLMLERİ

 

1-) En İlginç Festival: Fyre Festival

Fyre Festival en iyi netflix belgeselleri

Tür: Belgesel, Müzik

IMBD Puanı: 7.2

Yayın Tarihi: 2019

Fyre Fragman İzle : Youtube

Belgesel severler için yapılan çeşitli yapımlar bulunmaktadır. Özellikle; netflix platformunun izleyicilerine sunduğu çeşitli belgesel yapımları dikkat çekmektedir. Fyre isimli belgesel, 2019 yılında vizyona girmiş olan oldukça kaliteli bir yapımdır. En çok izlenen netflix filmleri arasına girmeyi başaran Fyre, belgesel eleştirmenleri tarafından yüksek not almıştır. İlgi çekici bir konusu olan belgesel, Türkiye’de de birçok kişi tarafından izlenmiştir. Netflix film önerileri içinde öne çıkan Fyre yapımının, fragmanı da bulunmaktadır. Netflix fragman yayınları aracılığı ile belgeselin fragmanı izlenebilmektedir.

Festival Fiyaskosu Netflix

Netflix Türkiye platformunda Festival Fiyaskosu ismi ile izleyicilerin karşısına çıkan belgesel izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmiştir. En iyi neflix filmleri arasında bulunan belgesel, 1 saat 37 dakika sürmektedir. Tanıtımı oldukça ilgi çeken belgeselin konusu bir ada üzerinde geçmektedir. Başarılı olabilecek bir müzik organizasyonunun yönetenlerin tecrübesizliği nedeniyle başarısız olmasını anlatan bir belgeseldir.

Fyre belgeseli İlgiyle izlenen netflix filmleri içinde önemli bir yere sahiptir. Netflix en iyi filmler kategorisinde bulunan Festival Fiyaskosu, birçok ödül türüne aday olmuştur. Türkiye’de yapılan izlenmesi gereken filmler araştırmalarında ilk sıralarda çıkan bir yapımdır. Netflix imdb puanı yüksek olan belgesel yapımları arasında yer almaktadır.

 

2-) Always Be My Maybe Romantik Hikayesi

Always Be my Maybe netflix film listesi

Tür: Komedi, Romantik

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2019

22 July Oyuncuları: Ali Wong/ Randall Park / James Saito

22 July Fragman İzle : Youtube

Romantik konulu netflix filmleri arasında yer alan bu yapım, 15 senenin ardından tekrar bir araya gelen çocukluk arkadaşlarının öyküleri üzerine yoğunlaşıyor. Tatlı hikayesi ile netflix film önerileri içinde kendini gösteren filmde çocukluk arkadaşı olan Marcus ve Sasha ayrıldıktan tam 15 sene sonra tekrar karşılaşacaklardır. Ancak her şey eskisi gibi olabilir mi? Türün meraklıları için netflix film önerileri açısından önemli bir yere sahiptir.

Bu süreçte elbette pek çok şey değişmiş olacaktır. Netflix sinemalar içerisinde iyi bir yere sahip olan filmde Sasha alanında ilerlemiş bir şef olmuş ve nişanlısıyla evlilik yolundadır. Marcus ise yerel bir müzisyen olmuş ve babasının himayesinde yaşamaktadır. En iyi netflix filmleri arasında romantik kategorisinde sivrilen hikayede Sasha doğup büyüdüğü şehre yeni bir restoran için geri döner. Eski hatıralar da böylece canlanır.

Always Be My Maybe İle Sürükleyici Bir Seyir

Çocukluk arkadaşıyla tekrar görüşme fırsatını yakalan Sasha ve Marcus geçmişi yad ederler. Tatlı ilişkileriyle ilgi çeken netflix filmleri arasındadır. Filmi netflix Türkçe dublaj izle seçeneğiyle izlemek de mümkün. Ayrıca netflix en iyi filmler içinde görebileceğimiz kalitedeki filmde eskinin aslında hiç eskimediğini göreceğiz. Bir şeylere adım atmak isteyenler için izlenmesi gereken filmler niteliğindedir.

 

3-) Amerikan Factory: Çinin Hızlı Yükselişi

American Factory netflix belgeselleri

Tür: Belgesel

IMBD Puanı: 7.4

Yayın Tarihi: 2019

22 July Oyuncuları: Junming ‘Jimmy’ Wang / Robert Allen / Sherrod Brown

22 July Fragman İzle : Youtube

Netflix belgeselleri arasında sosyal içerikler arasında yer alan proje, Çinli bir şirketin kapanan fabrikayı aktif hale getirmesi üzerine kurgulanıyor. Fabrikanın tekrar faaliyete geçmesi ile birlikte Çinli şirket, piyasalarda fırtına gibi esmeyi amaçlıyor. Seyircilerden iyi geri dönüşler alan belgeselin, Netflix imdb puanı oldukça tatmin edici seviyelerde. En iyi Netflix belgeselleri, izleyicilerin içeriklerini merak ettikleri yapımlar arasında yer alır.

Gerçek Bir Hikaye : AmerikanFactory

General Motors fabrikasının kapanmasıyla, işsiz kalan binlerce insanın, üç yıl sonra farklı bir isimle tekrar açılmasıyla gelişen olayların anlatıldığı belgesel, Netflix izle ayrıcalığı ile sunuluyor. Eleştirmenlerin, Netflix film önerileri arasında yer alan yapımları ile dikkat çeken proje, Çinli bir şirkette çalışmak zorunda kalan Amerikalıların yaşadığı çelişkiler üzerine kuruludur.

En iyi belgeseller serisinde yer alan yapımda, Çinlilerin nasıl bir yöntemle büyüdükleri açıkça anlatılıyor. Yaklaşık olarak 2 saat süren Netflix belgeselleri arasında yer alan prodüksiyon, izleyicilerin nasıl bittiğini anlamadıkları tarzı ile komik olayları da aktarıyor. En iyi Netflix filmleri, yeni sezona damga vuran farklı içerikleri ile göz doldurur.

4-) Atlantics Netflix Filmi

Atlantics netflix en iyi film listesi

Tür: Dram

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Mame Bineta Sane / Traore / Amadou Mbow

22 July Fragman İzle : Youtube

2019 yılında vizyona giren en iyi netflix filmleri arasında bulunan Atlantics filmi, dramatik konusuyla ilgileri üzerine çekmiştir. Hayatını kazanmak için kendi ülkesinden ayrılan bir adamın ve sevdiği kadının hayat hikayesini konu alan film, çok izlenen netflix filmleri içinde bulunmaktadır. Netflix izle aramalarında üst sıralarda çıkan film, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. İzleyicilerin netflix film önerileri arasında yer almaktadır. Filmi merak eden kişiler, netflixfragman yapımı ile Atlantics filminin fragmanını izleyebilmektedir.  Film; Senegal, Fransa ve Belçika ortak yapımıdır.

Dram Filmi Atlantics

2019 yılında vizyona giren ve en iyi netflix filmleri listesinde olan Atlantics, birçok film ödülü almıştır. Cannes ve Londra Film festivallerinde ödül alarak adından söz ettiren bir filmdir. İzleyicilerin en çok beğendiği netflix filmleri arasında bulunmaktadır. 1 saat 45 dakika süren film, yüksek netfliximdb puanıyla da dikkat çekmektedir. 2020 yılında izlenmesi gereken filmler arasında bulunan Atlantics filminin oyuncuları ünlü ve başarılı isimlerden oluşmaktadır.  Film, netflix Türkiye platformundan kolaylıkla izlenebilmektedir.

 

 

5-) Dolemite Is My Name Filmi

Dolemite Is My Name netflix en iyi filmleri

Tür: Biyografi, Komedi, Dram

IMBD Puanı: 7.3

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Eddie Murphy / Keegan-Michael Key Mike Epps

22 July Fragman İzle : Youtube

 

Netflix platformunda farklı türlerde birçok film izleyiciler ile paylaşılmaktadır. İzleyicilerin beğenisine sunulan filmler arasında Dolemite Is My Name filmi dikkat çekmektedir. Netflix filmleri arasında dikkat çeken film, komedi türünde yapılmıştır. Film severler tarafından yapılan Netflix izle aramalarında üst sıralarda çıkan filmler arasında yer almaktadır. +18 izleyici kitlesine hitap eden film netflix film önerileri arasında bulunmaktadır. En iyi netflix filmleri arasına girmeyi başaran filmin ilginç bir konusu bulunmaktadır. Netflix fragman ile filmin fragmanı izlenebilmektedir.

Komedi Yapımı Netflix Filmi

Komedi türünde yapılan Dolemite Is My Name filminde, 1970’li yılların Los Angeles şehri anlatılmaktadır. Komedyen olan Rudy isimli karakterin yaşadıklarını anlatan film, komik sahneleri ile dikkat çekmektedir.  Netflix en iyi filmler kategorisinde yer alan film, 1 saat 58 dakika sürmektedir. Netflix filmleri içindeki dikkat çekici komedi filmleri arasında bulunan yapım, Altın Küte ödülüne de aday gösterilmiştir. İzleyiciler tarafından izlenmesi gereken filmler listesine de alınan bir filmdir. Netflix sinemalar içinde sıklıkla izlenen yapımlardan biridir.

6-) El Camino : A Breaking Bad Movie

El Camino A Breaking Bad Movie netflix filmleri

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Breaking Bad dizisinin devamı olarak çekilen film, Netflix izle ayrıcalığı ile seyircileriyle buluşuyor. 2013 yılında final yapan dizide, uyuşturucu satıcısı Pinkman’ın esaretten kurtularak kendisini bu yola düşürenlerle hesaplaşması anlatılıyor. Netflix belgeselleri konusu ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarır. En iyi Netflix belgeselleri ile de öne çıkan online dizi izleme platformu, pek çok vizyon filmini izleyicilerin beğenisine sunar.

Netflix fragman ile izleyicilere ip uçları veren filmde Pinkman, kaçış sonrasında oluşan travma bozukluğu ile yaşamını sürdürmeye çalışıyor. Netflix film önerileri geçmiş sahnelerle gündeme gelen filmin tamamen diziden bağımsız olduğunu vurguluyor. Netflix konusu itibarıyla, bir efsaneyi geri döndürüyor. El Camino her ne kadar en iyi Netflix filmleri arasında yer almasa da hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

 Efsanenin Dönüşü: El Camino A Breaking Bad Movie

Her sezonda en iyi belgeseller ve filmler ile dikkat çeken Netflix Türkçe dublaj izle avantajı ile orijinal dizileri izleme imkanı sunuyor. Sizlerde izlenmesi gereken filmler arasına alacağınız filmi, Netflix sinemalar kuşağında seyredebilirsiniz. Yayınlanan her Netflix belgeselleri, izleyicilerin hafızasında ele aldığı konuları ile yer eder.

 

7-) High Flying Bird: Basketbol Lokavtı

High flying Bird netflix 2019 filmleri

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

High Flying, iyi yazılmış senaryosu ve başrol oyuncusunun etkili performansıyla, 2019yılında Netflix sinemalar kuşağında izleyicilerin karşısına çıkan en iyi Netflix filmleri arasında olmaya aday gibi görünüyor. 2011 NBA lokavtı sırasındaki olayları anlatan film, yine de bir basketbol filmi olarak adlandırılamaz. Netflix belgeselleri arasından sıyrılan filmde, olayların basketbol sahalarından çok spor lobilerinin arasında geçtiğini söylemek mümkündür.

High Flying Bird :Son 72 saat

Spor menajeri olan Burke, lokavtı olduğu süreçte, oluşan kaos ortamından oyuncuları nasıl kurtaracağını düşünmektedir. Puanlarının Netflix imdb listesinde üst sırada bulunarak izlenmesi gereken filmler arasında yer alır. Burke, 72 saat içerisinde basketbol maçlarının açığını bularak, güçlü oyuncu kadrosunu baskı altına almayı başarır. Netflix film önerileri yapan eleştirmenlerden tam not alan film, etkileyici sahneleri ile de dikkat çekiyor.

Son zamanlarda, en iyi Netflix belgeselleri yayınlayarak, farklı izleyici kitlesine hitap eden platform, ödüllü filmleri sayesinde çıtayı yükseltiyor. En iyi belgeseller serilerindeki başarısını, filmler ile devam ettiren Netflix Türkçe dublaj izle seçeneğini izleyicilere sunarak farklı alternatifler ortaya çıkmasını sağlıyor. Oldukça bilgilendirici içeriklere sahip olan Netflix belgeselleri farklı konuları ile izleyicileri içine çekiyor.

😎 Homecoming A Film By Beyoncé Film Süreci

Homecoming A Film By Beyoncé netflix filmleri

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Dünyaca ünlü Afro- Amerikan sanatçı Beyonce’nin 2018 senesinde Coachella Festivali kapsamında verdiği olağanüstü performansa bir bakış sunan yapım izlenmesi gereken filmler arasında yerini almaktadır. Festivalde sahne alan ilk siyahi kadın olan ve bundan büyük bir gurur duyan Beyonce gösterisi ile seyircilere unutulmaz dakikalar yaşatmıştı. Bu unutulmaz anlar netflix filmleri kapsamında da büyük bir yere sahip oldu.

Homecoming A Film By Beyoncé Filminin Önemi

Yapım bu performansa daha yakın bir bakış sağlarken ayrıca yaratıcı kavramlardan kültürel gelişimleri gösteren duygusal yolu da netflix izle seçeneğiyle göstermektedir. Pek çok kişinin netflix en iyi filmler arasında göstereceği belgesel niteliğindeki bu yapım, önemli kültür harekatıdır. İsteyenler, netflix film önerileri içerisinde de adı geçen bu filmi kolaylıkla izleyebilir. Filmin kalitesi hakkında fikir edinmek adına netflix imdb puanlarına bakılabilir.

Performansın perde arkasında olanları içten karelerle ekranlara veren yapımda, Beyonce’nin fedakarlıkları, vizyonu ve amacını gerçekleştirmek için yaşadığı zorlukları görüyoruz. Belgesel, netflix filmleri içerisinde ayrı bir yere sahip olacak gibi. Ayrıca yakın dönemde netflix film önerileri kapsamında da kendine yer buldu. Gerek amacı gerekse doğallığıyla yapım en iyi netflix filmleri arasında sayılmaktadır.

9-) I Lost My Body Filmi

I lost my body netflix animasyon

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Animasyon filmleri, özellikle çocuklar tarafından ilgiyle izlenmektedir. Animasyon türünde uzun yıllardır farklı filmler yapılmaktadır. Son zamanlarda ilgi çeken animasyon filmleri, netflix platformu üzerinden yayınlanmaktadır. Animasyon türündeki netflix filmleri arasında yer alan I Lost My Body, 2020 yılında vizyona girmiştir. Netflix film önerileri arasında öne çıkan bir film olduğu için yüksek izleyici sayısına sahiptir. Fransız yapımı bir animasyon filmi olan yapımın dikkat çekici bir konusu bulunmaktadır. En iyi netflix filmleri listesinde de bulunan I Lost My Body, Türkiye’de Bedenimi Kaybettim ismi ile yayınlanmaktadır. Filmin Netflix fragman yapımı da dikkat çekmiştir.

2020 Animasyon Filmi I Lost My Body

17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan animasyon filmi, Türkiye’de ilgiyle izlenen filmler arasına girmeyi başarmıştır. Fransız yapımı netflix filmleri arasında yer alan filmde başarılı oyuncular rol almaktadır. Netflix izle kategorisinin başarılı animasyon yapımlarından olan filmin konusu dikkat çekicidir. Vücudunu kaybeden ve onu tekrar bulmak için çeşitli olaylar yaşayan bir elin yaşadıklarını anlatan bir yapımdır. İlgi çekici ve sürükleyici animasyon filmi, netflix en iyi filmler içinde yer almaktadır. Animasyon severler tarafından izlenmesi gereken filmler arasında gösterilmiştir. Netflix Türkçe dublaj izle seçeneği üzerinde de çalışmalar yapılmaktadır.

 

10-) Klaus Animasyon Filmi

Klaus en iyi netflix animasyon filmi

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Ödüllü filmler kategorisinde izleyicilerin karşısına çıkan filmlerden biri de Klaus isimli filmdiri. Animasyon filmi, 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesine uygun olarak yapılmıştır. Oldukça eğlenceli bir film olan Klaus, netflix platformu üzerinden yayınlanmıştır. 2019 yapımı netflix filmleri arasında yer almaktadır. Netflix izle araştırmaları yapan kişilerin sıklıkla tercih ettiği animasyon yapımlarından biridir. Filmin ilgi çekici ve sürükleyici bir konusu bulunmaktadır.  Netflix film önerileri araştırmaları yapan animasyon severler için önemli bir seçenektir. En iyi netflix filmleri arasında yer alan Klaus animasyon filmi, ödüllü bir filmdir.

Sihirli Plan Netflix

Netflix platformunda yayınlanan ve netflix filmleri arasında olan Sihirli Plan isimli animasyon filmi, 2019 yılının ilgiyle izlenen yapımları arasında bulunmaktadır. Oyuncak satan biri ile posta dağıtımı yaban bencil birinin arasında geçen olayları anlatan filmde eğlence dolu sahneler bulunmaktadır.  Netflix en iyi filmler kategorisinde bulunan film, 1 saat 38 dakika sürmektedir. Netflix Türkçe dublaj izle kategorisinde bulunan birçok film gibi Klaus filmi için de dublaj çalışmaları yapılmaktadır. 2020 yılında izlenmesi gereken filmler kategorisinde de yer almaktadır. Animasyon filminin izleyiciler tarafından belirlenen netflix imdb puanı da yüksektir.

 

11-) Knock Down the House: Kadının Fendi

Knock Down the House netflix filmi

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Netflix sinemalar, kuşağında yer alan prodüksiyon, temsilciler meclisi adayı olmak için yarışan dört kadının zorlu seçim mücadelesini anlatıyor. Bu kadınların diğer adaylardan farkı, halktan toplanan paralarla seçim çalışmalarını yürütmeleridir. En iyi belgeseller kuşağı sunan Netflix, bilinmeyenleri gözler önüne sunar. Orijinal içerikleri ile bilgi dağarcığını genişletmek isteyenler için farklı türlerde seçenekler sunan Netflix belgeselleri, ilgi çekici konuları ile ön plana çıkar.

En iyi Netflix filmleri arasında çok fazla seçenek önümüze çıkar. Netflix konusu, itibarıyla sosyal ve kültürel belgeseller kuşağında yer alan prodüksiyon, Netflix imdb sıralamasında üst sıralarda bulunur. En iyi Netflix belgeselleri içinde, önemli bir yere sahip olan yapımda seçimin acımasız rekabeti anlatılıyor.

Knock Down The House: Azmin Zaferi

Sinema eleştirmenlerinin, Netflix film önerileri arasından bir çok seçenek çıkar. İlgi çekici belgeselleri ile göz dolduran Netflix fragman izleme imkanı sayesinde, seyircilerin fikir sahibi olmasına yardımcı olur. Netflix belgeselleri, alt yazı seçimleri ile de izleyenlere farklı alternatifler sunar. Netflix sinemalar, kategorisinde yer alan belgeselleri ve bilgilendirici içerikleri ile seyircilerine İnternetsiz içerikler sunmaktadır.

12-) Marriage Story Filmi

Marriage Story Scarlet Johansson netflix

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Dram filmi severler için önemli bir yapım olan Marriage Story, Netflix platformundan yayınlanmaktadır. 2019 yılının en çok izlenen filmleri arasında bulunan Marriage Story, dramatik bir aile hayatını anlatmaktadır. Netflix filmleri arasında ödüllü filmler kategorisinde bulunan film, Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Dağılmış bir evlilik hayatını ve aileyi anlatan film, netflix izle kategorisinin önemli seçenekleri arasındadır.  Netflix film önerileri içerisinde de bulunan film, 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesine hitap etmektedir. Fragmanı izlemek isteyen film severler, netflix fragman yapımlarını takip edebilir. Film, izleyiciler tarafından en iyi netflix filmleri arasında gösterilmiştir.

Dram Filmi Marriage Story

Son zamanlarda Türkiye’nin en çok tercih edilen film platformları arasında yer alan Netflix, farklı türlerdeki filmler ile dikkat çekmektedir. Netflix en iyi filmler kategorisinde birçok film bulunmaktadır. Marriage stroy isimli filim de netflix platformunun izlenmesi gereken filmler listesi içerisinde bulunmaktadır. Netflix filmleri arasında dikkat çeken bir dram yapımı olan filmde başarılı oyuncular görev yapmaktadır. Film için netflix Türkçe dublaj izle çalışmaları da yapılmaktadır.

 

13-) Netflix Underground Filmi

underground nettflix filmleri

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

2019 yılında birçok film farklı ülke yapımları ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Farklı ülkeler tarafından yapılan güzel filmleri izleyicileri ile buluşturan platformlar bulunmaktadır. Türkiye Netflix platformları, birçok filmi izleyiciler ile birlikte buluşturmaktadır. Aksiyon ve gerilim türlerinde vizyona giren Underground filmi, 2019 yılının dikkat çekici netflix filmleri arasında bulunmaktadır. İnternetten netflix izle araştırmaları yapan kişiler tarafından sıklıkla izlenmektedir. Netflix film önerileri arasında bulunan film, +18 izleyici kitlesine uygundur. En iyi netflix filmleri arasında dikkat çeken bir film ulan Underground filminde ünlü isimler görev almıştır.

Aksiyon ve Gerilim Filmi Underground

2019 yılının son günlerinde vizyona giren Underground filmi, 2 saat 7 dakika sürmektedir. Sevilen netflix filmleri arasına girmeyi başaran film, Amerikan yapımıdır. Netflix Türkiye platformundan yayınlanmasından itibaren ilgiyle izlenen filmler arasına girmeyi başarmıştır. Netflix en iyi filmler kategorisinde de bulunan bir filmdir. Yayınlanan netflix fragman ile dikkat çeken film, aksiyon filmi severler tarafından ilgiyle izlenmektedir. İzleyiciler tarafından 2020 yılında izlenmesi gereken filmler listesine girmeyi başarmıştır.

 

14-) Someone Great: Büyük Hayaller

Someone Great netflix türkiye

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Jenny, dokuz yıllık uzatmalı sevgilisi ile yaşayan ve müzik muhabiri olmanın hayalini kuran genç bir kadındır. Film, en iyi Netflix belgeselleri bulunan platformda yayınlanmaktadır. Büyük bir dergide çalışması için teklif gelen Jenny, bu iş için San Francisco’ya taşınmak durumunda kalır. Bunu kabul etmeyen erkek arkadaşı Jenny’i terkeder. Eleştirmenlerin en iyi Netflix filmleri arasında gösterdiği yapım, farklı konusu ile ses getirir.

Macera ve Kararlılık: Someone Great

İzlenmesi gereken filmler sıralamasında bulunan proje, Netflix izle kategorisinde yer alan bir yapımdır. Hayallerinin peşinden gitmeye karar veren Jenny için bu durum oldukça radikal bir karardır. İş mi aşk mı ikileminde bir Netflix konusu sunan film, macera dolu sahneleri ile dikkat çeker.

Arkadaşları ile çıktığı bu yolun, ona neler getireceğini tasarlamadan yaşayan Jenny, sonunda isteklerine ulaşabilecek midir? Yayınladığı en iyi belgeseller ile adından söz ettiren Netflix sinemalar kuşağındaki filmleri ile de seyircilerine keyifli zamanlar yaşatır. Seyircilerin Netflix film önerileri arasında ilk sıraya koydukları proje, umutlarını taze tutmak isteyenlere yol gösteriyor. Her sezondaki Netflix belgeselleri dışında, farklı yapımlar ile de hedef kitlesini arttırmayı amaçlayan Netflix imdb puanı yüksek projelere yer veriyor.

15-) Tell Me Who I Am: İkizlerin Sırrı

Tell Me Who I Am netflix başyapıt

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Alex, 18 yaşında geçirdiği bir motor kazasından sonra hafızasını kaybeder. İzleyicilere en iyi Netflix belgeselleri dışında, ödüllü filmleri de sunan platformda izlenmesi gereken filmler arasında yer alan Tell Me Who I Am, ikizi sayesinde geçmişini bulmaya çalışan gencin duygularını yansıtıyor. Seyircilerin Netflix izle portalı üzerinden ulaştıkları film,Netflix belgeselleri dışında yer alan ve genç adamın ikiz kardeşinin anlattıklarına inanması ile devam ediyor.

Alex, ikiz kardeşinin anlattıkları doğrultusunda hayatını şekillendirmeye çalışır. Etkileyici sahneleri ile en iyi Netflix filmleri arasında yer alan yapım, ailenin gençten sakladığı, travmatik olaylar silsilesinin açığa çıkarılması ile devam eder. Bu arada birbirlerinin yaptıkları ile yüzleşen kardeşler, aralarındaki buzları eritebilecekler midir? Netflix konusu itibarıyla farklı bir olayı anlatan projey, Netflix film önerileri ile seyircilerinin beğenisine sunar.

Dram ve Kayıp Kişilik : Tell Me Who I Am

Dramatik yönü ağır basan film, psikolojik travmaları da açığa çıkarıyor. En iyi belgeseller ile seyircilerini bilgilendiren platform, Netflix sinemalar listesindeki filmler ile eğlenceli anlar yaratıyor. Her sezonda Netflix belgeselleri ile öne çıkan projelere imza atan online platform, farklı içeriklere sahip dizileri de bünyesinde barındırıyor

16-) The Irıshman Netflix

The Irishman netflix film izle

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Netflix Türkiye platformunun ödüllü filmleri arasında yer alan The Irıshman, 2019 yılının ilgi çekici yapımlarından biridir. Netflix filmleri içinde önemli bir yere sahip olan film, birçok ödüle aday gösterilmiştir. Oscar film festivalinde 10 farklı dalda aday gösterilen film, izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Netflix film önerileri içinde de bulunan filmde tecrübeli ve başarılı oyuncular rol almıştır. Netflix izle aramalarında ilk sıralarda çıkan filmlerden olan The Irıshman filminin konusu da oldukça ilgi çekicidir. Önemli bir mafyanın tetikçilik görevini sürdüren Frank isimli ajanın hayatını anlatan film, 2.Dünya savaşı yıllarında geçmektedir.

Gerilim Filmi The Irıshman

Gerilim ve biyografi türlerinde yapılan film, ABD yapımıdır. 2019 yılında vizyona giren ve en iyi netflix filmleri arasına girmeyi başaran The Irıshman, 3 saat 29 dakikalık uzun bir filmdir. İlgiyle izlenen netflix filmleri arasında önemli bir yere sahip olan filmde, ünlü isimler rol almaktadır. Netflix imbd puanı da yüksek olan film, unutulmaz yapımlar arasına girmeyi başarmıştır. İzleyiciler tarafından belirlenen netflix film önerileri listesine girmeyi başarmıştır.

18-) The Two Popes Filmi

The Two Popes netflix belgesel

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Türkiye’de hizmet veren film platformları arasında öne çıkan Netflix platformu, izleyicilerin sıklıkla tercih ettiği film siteleri arasında bulunmaktadır. Farklı türlerde vizyona giren filmlerin izleyicilerle buluşturulduğu platformda, netflix film önerileri kategorisinde birçok film bulunmaktadır. 2019 yılının beğenilen netflix filmleri arasında yer alan The Two Popes, dikkat çekici konusuyla öne çıkmaktadır. Katolik Kilisesi içerisinde yaşanan olayları anlatan film, sürükleyici bir dram yapımıdır. 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona giren film, en iyi netflix filmleri arasına girmeyi başarmıştır. Filmin netflix fragman yapımı da oldukça dikkat çekicidir.

Netflix The Two Popes

4 ülke tarafından ortak bir yapım olan film, 2019 yılının son günlerinde vizyona girmiştir. Vizyona girişi ile birlikte dikkat çeken film, 2 saat 6 dakika boyunca sürmektedir. Dram türündeki netflix filmleri arasında yer almaktadır. İzleyiciler tarafından netflix en iyi filmler arasında gösterilen filmde oldukça ünlü isimler rol almaktadır. Yeni çıkan yapımlar arasında izlenmesi gereken filmler listesine de girmeyi başaran bir filmdir. Film severlerin yaptığı netflix izle araştırmalarında üst sıralarda yer alan bir yapımdır.

19-) The Perfection Filmi

The Perfection netflix izle

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Film sektörünün en çok izlenen türleri arasında korku filmleri bulunmaktadır. Korku türünde yapılan netflix filmleri birçok kişi tarafından ilgiyle izlenmektedir. Sürükleyici ve gerilim dolu bir film izlemek isteyenler için çeşitli netflix film önerileri bulunmaktadır. Bu filmlerden biri de en iyi netflix filmleri arasında yer alan ThePerfection isimli korku filmidir. Yayınlanan netflix fragman ile birlikte birçok kişi tarafından merak edilen bir film olmuştur. 2019 yılında yayına giren film, dünya genelinde biçok sinemasever tarafından ilgiyle izlenmiştir. Netflix izle kategorisinin lider yapımları arasında yer almaktadır.

Netflix Korku Filmi ThePerfection

Korku ve gerilim türlerindeki filmler oldukça fazla ilgi çekmektedir. Amerikan yapımı bir korku filmi olan ThePerfection, netflix en iyi filmler kategorisine girmeyi başarmıştır. Filmi Türkçe izlemek isteyen kişiler, ThePerfection netflix Türkçe dublaj izle araştırmaları yapmaktadır. Film için henüz Türkçe dublaj seçeneği eklenmemiştir. Netflix filmleri arasında dikkat çekici bir korku filmi olan yapım, 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bir dahi olan Charlotte isimli karakterin yaşadıklarını anlatan bir filmdir. Korku ve gerilim içeren sahneleriyle dikkat çeken film, izlenmesi gereken filmler listesine girmeyi başarmıştır.

 

20-) Velvet Buzzsaw: Bir Ressamın Hayatı

Velvet Buzzsaw netflix ücretsiz

Tür: Suç, Dram, Tarih 

IMBD Puanı: 6.8

Yayın Tarihi: 2018

22 July Oyuncuları: Anders Danielsen LieJonas Strand Gravli Maria Bock

22 July Fragman İzle : Youtube

Netflix fragman, izlemelerinde seyircilerden olumlu tepkiler alan film, oldukça etkileyici sahneleri ile sinemaseverlerin beğeneceği bir yapım olacağa benziyor.Netflix film önerileri arasında öne çıkan yapım,psikopat bir ressamın eserlerinin öldükten sonra yarattığı terör üzerine kurgulanıyor.Netflix belgeseller kadar, yayınladığı vizyon filmleri ile de sinema tutkunlarına hitap ediyor. Netflix izle üzerinden anlaşıldığı kadarı ile görüntüler başarılı olmuş.

Korku filmi kategorisinde değerlendirilen yapım, en iyi Netflix filmleri arasında olmaya aday gibi görünüyor. Daha çok gerilimin ön plana çıktığı ve izlenmesi gereken filmler arasında ilk sırayı alan prodüksiyon, sanatseverleri de tatmin edecek gibi gözüküyor. Los Angeles’ta geçen filmde, mekanlar ve şehir olağanüstü detaylandırılmış.

Deneyimli Oyuncuların Buluştuğu: Velvet Buzzsaw

Netflix sinemalar kuşağında yayınlanacağı zamanı bekleyen izleyiciler, deneyimli oyuncuları filmde görmenin heyecanını yaşıyor. İzleyicilere, her zaman en iyi belgeseller sunmanın yanı sıra Netflix Türkçe dublaj izle seçeneğini de aktif hale getirerek seyretmesi keyifli olan içerikler ortaya çıkarıyor. En iyi Netflix belgeselleri geniş bir izleyici kitlesine sahip olan yapımlar arasındadır. Geniş bir kitleye hitap eden Netflix belgeselleri ile de öne çıkan yapımlara öncülük yapıyor

 

 

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Written by root

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings